Генератор слівУ полі вводу задайте необхідну кількість слів, після натискання кнопки «Генерувати» з'явиться список іменників, який відповідає кількості введеного запиту. Генератор випадкових слів видає список у діапазоні від 1 до 200 іменників. Крім того, всі слова - є позначеннями предметів. З генератора виключені слова, які неможливо у вигляді образу чи матерії.

Якщо потрібно пронумерувати список слів, поставте маркер навпроти поля «Нумерувати список». Відкриється форма, в якій вам необхідно вибрати порядок нумерації. За промовчанням нумерація задана по порядку.

Генератор слів, що це?

Генератор слів - це механізм, який дозволяє отримати випадкове слово або список слів за заданими параметрами користувача.
У контексті даного тренажеру це інструмент, який дозволяє отримати набір слів, що відповідає критеріям ефективних методів тренування пам'яті, таких як: метод Гаррі Лорейна, метод Цицерона.
У тому випадку, якщо ви вважаєте, що цей тренажер потребує поліпшення і може бути ефективнішим, напишіть будь ласка адміністратору, імейл і телефон ви знайдете в розділі Контакти.

Рандомні слова

Такі слова вибираються випадково з бази даних із загальною кількістю понад 8 тисяч слів. Найбільш простим способом для тренування пам'яті вважається список слів, які можна представити у вигляді предметів, ну а якщо ви вже впевнений практик переходите до списку іменників.

Генератор іменників

Список іменників включає набір слів відповідають на запитання: хто?, що?. Він включає але обмежується предметним покажчиком у базі даних.

Генератор предметів

Список слів які можна подати у вигляді матерії або пов'язати з візуальним сприйняттям зовнішнього світу. Такий список слів підходить для тренування новачків. Рекомендований рівень на старті: до 7 років включно – 15 предметів, у віці старше 7 років – від 20 слів та більше.

Генератор слів крокодил

Ще один спосіб використовувати генератор предметів є інтелектуальна гра крокодил.

Крокодил (гра)

Правила гри Крокодил:

  1. Методом жеребкування обирається ведучий;
  2. Вибирається випадковий предмет;
  3. Ведучий зображує вибраний предмет за допомогою міміки та жестів;
  4. Ведучий зобов'язаний зберігати мовчання і відповідати на запитання учасників лише жестами так/ні;
  5. Учасник, який першим назвав правильне слово, займає місце ведучого;

Генератор слів онлайн

Цей тренажер є абсолютно безкоштовним і не має жодних обмежень за кількістю тренувань, проте з технічних причин кількість слів онлайн за одне тренування обмежена і на даний момент ліміт складає 200 слів.