Швидкочитання

У вільному доступі

Виберіть текст для тренування Додати новий текст +

Хочете навчитися читати швидше? Тренажер вам допоможе розвинути навичку та довести її до рівня рефлексів. Спеціальна техніка розвитку вміння швидко читати дозволяє отримати результат вже за кілька занять.

Як працює тренажер

Ідея сервісу полягає в прокручуванні певних слів або окремих фраз на дисплеї комп'ютера. При цьому користувач може самостійно вибирати швидкість виведення інформації, а також її кількість.

За рахунок роботи очей тренується сприйняття зоровим центром слів, що поступово збільшує кількість фраз, що вимовляються. Крім того, покращується швидкість фокусування на конкретній ділянці екрана. Тренажер швидкочитання не тільки розвиває читання, але й сприяє роботі периферичного зору.

Щоб скористатися сервісом, достатньо вставити потрібний текст і запустити прокручування. Користувач може регулювати швидкість виведення слів, їх кількість та інші параметри. Спочатку ви можете скористатись готовими прикладами текстів, які надає тренажер.

Місце, де користувач зупинився, зберігається автоматично – заняття можна продовжити у будь-який зручний момент. Регулярні вправи на тренажері дозволять:

помітно покращити швидкість читання;

підвищити концентрацію уваги на конкретному об'єкті;

швидко фокусуватися на деталях;

збільшити поле периферичного зору;

підвищити швидкість мислення;

розвинути здатність швидко виділяти в тексті корисну інформацію;

придушити шкідливу артикуляцію – звичку промовляти текст.

Сервіс допоможе натренувати вміння швидко оперувати з інформацією. Результати відчутні вже після кількох занять Тренажер швидкочитання – ваш помічник у розвитку мозку.