Вчити Англійську

Мотивація на Вивчення Англійської

Звичайно нам відомо, що в інтернеті вже і без нас купа шкіл, курсів та відосиків для вивчення англійської. Але, при першому спілкуванні з носіями розумієш, що якусь ти не ту мову вивчав. Довготривала практика допомагає розібратися в основних тонкощах і зрозуміти різницю між діалектами, вимовою; ідіомами та крилатими виразами. Більшість з цього трактується неправильно, якщо перекладати дослівно. І потрапляючи вперше на роботу до англомовної компанії, без цих знань ставлення до вас буде відповідним. Це у кращому випадку. Кому потрібен співробітник не здатний правильно трактувати завдання?

Чому Англійська

Загальновизнана міжнародна мова
Це означає, що будь-яка компанія, що працює на міжнародному ринку, повинна випускати відповідну документацію до своїх продуктів англійською мовою, крім національної. Якщо ви не можете знайти потрібну вам документацію, спробуйте перекласти пошуковий запит на ”міжнародну мову”, напевно це спрацює.

Зв'язок із суспільством
Англійська входить до трійки лідерів за кількістю носіїв. Так сформувалося історично. Практично всі найавторитетніші університети мають навчальну програму англійською мовою як основною або альтернативною для іноземних студентів.

Хобі Англійська

Програма навчання побудована за нашими особистими переконаннями та побажаннями. Загальні ознаки цих побажань такі:

  • Сміх зрозумілий будь-якою мовою
  • Слухати із задоволенням і швидко запам'ятовувати
  • Уникати нудьги

Саме з цією метою до вибору відео було додано відповідні значки. Синій – індикатор цікавості відео. Жовтий – це індикатор складності діалогів. Якщо на відео немає значків - значить йому ще ніхто не залишав оцінок.